Golvlampa Möllers Armatur Eskilstuna

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1960-tal, teak och mässing, märkt MAE (Möllers Armatur Eskilstuna), höjd ca 158 cm

Slitage, märken

893781

2021-03-27