Erik Höglund delvis unikat

Erik Höglund delvis unikat
Erik Höglund delvis unikat
Erik Höglund delvis unikat
Erik Höglund delvis unikat
Erik Höglund delvis unikat
Erik Höglund delvis unikat
Erik Höglund delvis unikat
Erik Höglund delvis unikat
Erik Höglund delvis unikat
Erik Höglund delvis unikat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, 3 delar varav en unik, glas, skål på fot med underfång i blått signerad "E.Höglund Chribska -92", vas gröntonad glasmassa med innesluten dekor signerad "H729/170", vas i klarglas med innesluten dekor signerad "H 525/500", höjd 15,5- 20 cm.

Mindre bruksslitage.

893787

2021-03-22