Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

15 000 SEK

TAKLAMPA, tidigt 1900-tal, blyinfattat glas, höjd 47,5 cm.

Bruksslitage, senare sladd.

893788

2021-03-22