Gert Aspelin

Gert  Aspelin
Gert  Aspelin
Gert  Aspelin
Gert  Aspelin

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERT ASPELIN (född 1944): "Styrda Drömmar, litografisk plastfilm, signerad a tergo Gert Aspelin, bildmått ca 65x45 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

893804

2021-03-27