Eugen Simon, olja på duk, signerad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EUGEN SIMON (ca 1850-1914): Marint motiv, olja på duk, signerad, 31 x 41 cm.

Krackelyr.

893812

2021-03-22