Kaffeservis Mon Amie Marianne Westman
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIANNE WESTMAN, "Mon Amie", Rörstrand, kaffeservis, 22 dlr, bestående av: 9 koppar med fat, 10 skålar, sockerskål, gräddkanna samt fat
Smärre bruksslitage, en kopp med nagg, 4 st kaffefat medföljer
893813
2021-03-22