Kaffeservis Mon Amie Marianne Westman

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MARIANNE WESTMAN, "Mon Amie", Rörstrand, kaffeservis, 22 dlr, bestående av: 9 koppar med fat, 10 skålar, sockerskål, gräddkanna samt fat

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage, en kopp med nagg, 4 st kaffefat medföljer

893813

2021-03-22