Peter Blake

Peter Blake
Peter Blake

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER BLAKE, (f. 1932): "Costume life yellow hat 1972-1979 from the water colour" signerad samt numrerad 2/500, färglitografi, bladstorlek 74 x 46 cm.

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

893843

2021-03-27