Peter Blake
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER BLAKE, (f. 1932): "Costume life yellow hat 1972-1979 from the water colour" signerad samt numrerad 2/500, färglitografi, bladstorlek 74 x 46 cm.
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Ej examinerad ur ram
893843
2021-03-27