Annika Svenbro komposition kolteckning
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANNIKA SVENBRO (f. 1946): komposition, signerad samt daterad -87, kol på papper, ca 62x45 cm
UTSÄLLD
Galleri Aronowitsch, Stockhol, 1988, kat nr 14
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Ej examinerad ur ram
893852
2021-03-27