Oljemålning Stig Jonzon

Oljemålning Stig Jonzon
Oljemålning Stig Jonzon
Oljemålning Stig Jonzon
Oljemålning Stig Jonzon
Oljemålning Stig Jonzon
Oljemålning Stig Jonzon

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

9 500 SEK

STIG JONZON (1913-1987) "Skutor" (Utsikt från Galärvarvet mot Skeppsholmen), signerad samt daterad 1962, olja på duk, ca 33x98 cm

893856

2021-03-22