Piedestal
2021-03-22
893859
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PIEDESTAL, 1900-tal, bronserad, sten, höjd 73 cm
Skada på fot, nagg, delvis senare bronsering