Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
DALAHÄST, tidigt 1900-tal, röd med polykrom dekor, höjd 18, längd 17 cm.
Hårt slitage och skador.
893864
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här