Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
BÄNK, betsad ek, renässansstil, 1900-talets mitt, skuren dekor, armlän i form av lejon, fällbar rygg samt förvaring i sits, höjd 100/ 73, 100x43 cm
slitage så som mindre repor
893872
2021-03-25