Gunnar Ander vattenkanna

Gunnar Ander vattenkanna
Gunnar Ander vattenkanna
Gunnar Ander vattenkanna
Gunnar Ander vattenkanna
Gunnar Ander vattenkanna
Gunnar Ander vattenkanna

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR ANDER, Ystad metall, 1900-talets mitt, vattenkanna, koppar, höjd 23 cm

Bruksskick, 2 mindre bucklor

893881

2021-03-26