Tubkikare Busch

Tubkikare Busch
Tubkikare Busch
Tubkikare Busch
Tubkikare Busch
Tubkikare Busch
Tubkikare Busch

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TUBKIKARE, Busch, 1900-talets första hälft, metall med läderdetaljer, längd 65 - 81 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

893885

2021-04-03