Tubkikare Mandel et Fils

Tubkikare Mandel et Fils
Tubkikare Mandel et Fils
Tubkikare Mandel et Fils
Tubkikare Mandel et Fils
Tubkikare Mandel et Fils
Tubkikare Mandel et Fils

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TUBKIKARE, Mandel et Fils, 1900-talets första hälft, mässing med detaljer i läder, längd 60 - 107 cm.

Bruksslitage efter ålder, ej funktionstestad.

893887

2021-04-03