Notställ

Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ
Notställ

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NOTSTÄLL, 1900-talets andra kvartal, svartmålat, mässingsdetaljer, bredd 45 cm, djup 29 cm, höjd 89 cm.

bruksslitage, senare målning.

893897

2021-03-26