Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NOTSTÄLL, 1900-talets andra kvartal, svartmålat, mässingsdetaljer, bredd 45 cm, djup 29 cm, höjd 89 cm.
bruksslitage, senare målning.
893897
2021-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här