Franska vinkannor i silver

Franska vinkannor i silver
Franska vinkannor i silver
Franska vinkannor i silver
Franska vinkannor i silver
Franska vinkannor i silver
Franska vinkannor i silver

Klubbat för:

900 EUR

Utropspris

400 EUR

VINKANNOR, glas och silver, Frangiere & Laroche, Frankrike 1880-tal, höjd 29 cm

Åldersrelaterat slitage, ena med skada på handtaget.

893902

2021-03-24