Klubbat för:
900 EUR
Utropspris
400 EUR
VINKANNOR, glas och silver, Frangiere & Laroche, Frankrike 1880-tal, höjd 29 cm
Åldersrelaterat slitage, ena med skada på handtaget.
893902
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här