Vas Baccarat

Vas Baccarat
Vas Baccarat
Vas Baccarat
Vas Baccarat
Vas Baccarat
Vas Baccarat

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Baccarat, 1900-talets andra hälft, gjutet glas i form av gräshoppa på rektangulär fot med plomprydd ovandel, höjd 21,5 cm.

Något bruksslitage.

893905

2021-04-03