Appliquer

Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer
Appliquer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, Louis XV-stil, sent 1900-tal, gjuten gulmetall, för två ljus, höjd ca 36 cm.

Mindre ytslitage.

893910

2021-04-03