Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
FIGURINER, 8 st, Dahl Jensen, Royal Copenhagen, Lladro med mera, i form av Tibetansk spaniel, 1900-tal, längd 8-33 cm.
Smärre slitage, mindre färgbortfall.
893913
2021-03-26