Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

FIGURINER, 8 st, Dahl Jensen, Royal Copenhagen, Lladro med mera, i form av Tibetansk spaniel, 1900-tal, längd 8-33 cm.

Smärre slitage, mindre färgbortfall.

893913

2021-03-26