Stig Sjölund

Stig Sjölund
Stig Sjölund
Stig Sjölund
Stig Sjölund
Stig Sjölund
Stig Sjölund

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

STIG SJÖLUND, (f. 1955), komposition, signerad samt daterad 1980-83, olja/blandtecknik, ramens mått ca 47x36 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

893941

2021-03-27