Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
STIG SJÖLUND, (f. 1955), komposition, signerad samt daterad 1980-83, olja/blandtecknik, ramens mått ca 47x36 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
893941
2021-03-27