Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
OSCAR HULLGREN (1869-1948): Månskensnatt över Bohusländskt landskap, olja på pannå, signerad O.H och otydligt daterad 99?, 54 x 45 cm.
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall.
893943
2021-03-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner