Oscar Hullgren oljemålning

Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning
Oscar Hullgren oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

OSCAR HULLGREN (1869-1948): Månskensnatt över Bohusländskt landskap, olja på pannå, signerad O.H och otydligt daterad 99?, 54 x 45 cm.

Zustandsbeschreibung

Färgbortfall.

893943

2021-03-28