Barvagn Vantinge Möbelindustri
Klubbat för:
4 800 SEK
3 000 SEK
BARVAGN, Niels Erick & Glasdam Jensen, barvagn, Vantinge Møbelindustri, fanerad i palisander, utdragbar med svarta laminatskivor, invändigt uppdelat i vitmålad skjutvägg samt glasskiva, höjd ca 74 cm, bredd ca 88 - 144, djup ca 50 cm
CITES-intyg medföljer
Smärre bruksslitage
893944
2021-03-26