Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-95), polykrom blomsterdekor i famille rosefärger, diameter 32 cm.
Tillverkningsdefekter, enstaka minimala kantnagg, lagning.
893953
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här