Superelips Bruno Mathsson/Piet Hain

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ´´Superellips´´, matbord/soffbord, vit laminat, aluminiumkant, 4 kromade spännben, etikettsmärkt, ben i två storlekar, höjd ca 50-70, ca 150x100 cm

Smärre bruksslitage, limmad samt smärre skador på sarg

893957

2021-03-22