Smyckesskrin 1800-tal

Smyckesskrin 1800-tal
Smyckesskrin 1800-tal
Smyckesskrin 1800-tal
Smyckesskrin 1800-tal
Smyckesskrin 1800-tal
Smyckesskrin 1800-tal
Smyckesskrin 1800-tal
Smyckesskrin 1800-tal
Smyckesskrin 1800-tal
Smyckesskrin 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMYCKESSKRIN, 1800-talets senare del, glas med fasettslipning, stomme i mässing, invändigt med sidenklädd, stoppad kudde, höjd ca 10, 20x12 cm

Dynans siden skörat

893973

2021-03-22