Fåtöllj rokokostil

Fåtöllj rokokostil
Fåtöllj rokokostil
Fåtöllj rokokostil
Fåtöllj rokokostil
Fåtöllj rokokostil
Fåtöllj rokokostil
Fåtöllj rokokostil
Fåtöllj rokokostil
Fåtöllj rokokostil
Fåtöllj rokokostil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1800-talets senare del, rokokostil, fanerad i valnöt, krön med skuren dekor i form av blommor, klädd, stoppade armlän, sitthöjd ca 38 cm

893975

2021-03-25