Buddhahuvud Thailand

Buddhahuvud Thailand
Buddhahuvud Thailand
Buddhahuvud Thailand
Buddhahuvud Thailand
Buddhahuvud Thailand
Buddhahuvud Thailand
Buddhahuvud Thailand
Buddhahuvud Thailand

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUDDHAHUVUD, på sockel, brons, Thailand, 17/1800-tal, höjd med sockel 26,5 cm

Smärre skador

893993

2021-04-18