STIG JONZON: Järnvägsbron och Riddarholmen
Klubbat för:
8 400 SEK
Arviointi
9 000 SEK
Kuvaus
STIG JONZON (1913-1987): Järnvägsbron och Riddarholmen från "Sjöbergs Plan" Stockholm, signerad samt daterad 1967, olja på pannå ca 60x73 cm
Kuntoraportti
894005
Päivämäärä:
2021-04-18