STIG JONZON: Järnvägsbron och Riddarholmen

Klubbat för:

8 400 SEK

Arviointi

9 000 SEK

Kuvaus

STIG JONZON (1913-1987): Järnvägsbron och Riddarholmen från "Sjöbergs Plan" Stockholm, signerad samt daterad 1967, olja på pannå ca 60x73 cm

Kuntoraportti

894005

Päivämäärä:

2021-04-18