Ernst Billgren och Carl Johan de Geer oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957) och CARL JOHAN DE GEER (född 1938) "Midsommarnattsdröm", signerad EB, stämpel: Hets Göteborgs Konstmuseum 5-6/2 1994, olja på pannå, ca 39 x 60 cm

894012

2021-03-27