Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957) och CARL JOHAN DE GEER (född 1938) "Midsommarnattsdröm", signerad EB, stämpel: Hets Göteborgs Konstmuseum 5-6/2 1994, olja på pannå, ca 39 x 60 cm
894012
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här