Kopparbalja 18/1900-tal

Kopparbalja 18/1900-tal
Kopparbalja 18/1900-tal
Kopparbalja 18/1900-tal
Kopparbalja 18/1900-tal
Kopparbalja 18/1900-tal
Kopparbalja 18/1900-tal
Kopparbalja 18/1900-tal
Kopparbalja 18/1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

KOPPARBALJA, 18/1900-tal, avrinningshål i botten, höjd ca 32, diameter 67 cm

Slitage, bucklor

894016

2021-03-25