Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
KOPPARBALJA, 18/1900-tal, avrinningshål i botten, höjd ca 32, diameter 67 cm
Slitage, bucklor
894016
2021-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här