Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STAFFAN NIHLÉN (född 1929): skulptur, utan titel, persisk travertin, signerad Nihlén samt daterad -88, höjd 30, 46x9 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
894019
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här