Staffan Nihlén skulptur

Staffan Nihlén skulptur
Staffan Nihlén skulptur
Staffan Nihlén skulptur
Staffan Nihlén skulptur
Staffan Nihlén skulptur
Staffan Nihlén skulptur
Staffan Nihlén skulptur
Staffan Nihlén skulptur
Staffan Nihlén skulptur
Staffan Nihlén skulptur
Staffan Nihlén skulptur
Staffan Nihlén skulptur

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STAFFAN NIHLÉN (född 1929): skulptur, utan titel, persisk travertin, signerad Nihlén samt daterad -88, höjd 30, 46x9 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

894019

2021-03-27