Willie Weberg oljemålning

Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

WILLIE WEBERG (1910-1995) Sittande man, signerad, olja på duk, ca 98x64 cm

894031

2021-03-28