Skrivbord Nyrenässans

Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans
Skrivbord Nyrenässans

Klubbat för:

1 000 SEK

3 000 SEK

SKRIVBORD, fanerat med mahogny, 1800-talets slut, nyrenässans, 11 lådor, skiva med skinnimitation, beslag i mässing (E. A. Naesman & Co, Eskilstuna), bakstycke med blindlådor, höjd ca 77, 140x81 cm, nyckel saknas

Slitage, märken, nyckel saknas

894040

2021-03-25