Skåp rokokostil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, rokokostil, tidigt 1900-tal, grålaserat med delvis räfflad dekor, dörr med oval spegel samt underliggande låda, uppsvängt krön med skuren dekor, längd 106,djup 51, höjd 214 cm.
Något bruksslitage, senare målning samt två senare hyllplan. .
894046
2021-04-04