Skåp rokokostil

Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, rokokostil, tidigt 1900-tal, grålaserat med delvis räfflad dekor, dörr med oval spegel samt underliggande låda, uppsvängt krön med skuren dekor, längd 106,djup 51, höjd 214 cm.

Något bruksslitage, senare målning samt två senare hyllplan. .

894046

2021-04-04