Böcker med signerade omslag

Böcker med signerade omslag
Böcker med signerade omslag
Böcker med signerade omslag
Böcker med signerade omslag
Böcker med signerade omslag
Böcker med signerade omslag

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖCKER, 4 st, bestående av: Camilla Läckberg "Olycksfågel", signerad omslag av Jockum Nordström, numrerat 82/175, Mikael Niemi "Mannen som dog som en lax", signerad omslag av Tilda Lovell, numrerat 127/175, Kajsa Ingemarsson, "Den ryska vännen", signerat omslag av Carl Johan De Geer, numrerat 69/175, daterad 2006, samt, Linn Fernström, "Ett välsignat barn", numrerad 36/175, daterad 2007

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Smärre bruksspår

894047

2021-03-27