Bordslampa Tuben Anders Pehrson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, vitfärgad plast, höjd ca 39, längd 80 cm

Slitage, märken

894048

2021-03-25