Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ADOLF REINHOLD HALLMAN (1893-1968): (7) "New York", 1949, signerade och daterade i trycken, varierande bladmått ca 60x42 cm
Gulnade
894055
2021-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här