Hans Agne Jakobsson
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, T742, guldfärgad sprutlackerad aluminium, orangeröd insida, ca 1970-tal, Markaryd Sweden, höjd ca 26 cm,diameter ca 40 cm.
Smärre bruks och åldersrrelaterat slitage. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Senare målad med ojämn yta.
894062
2021-03-28