Hans Agne Jakobsson

Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, T742, guldfärgad sprutlackerad aluminium, orangeröd insida, ca 1970-tal, Markaryd Sweden, höjd ca 26 cm,diameter ca 40 cm.

Smärre bruks och åldersrrelaterat slitage. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Senare målad med ojämn yta.

894062

2021-03-28