Bordsarmatur Funkis

Bordsarmatur Funkis
Bordsarmatur Funkis
Bordsarmatur Funkis
Bordsarmatur Funkis
Bordsarmatur Funkis
Bordsarmatur Funkis
Bordsarmatur Funkis
Bordsarmatur Funkis

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, krom och plåt, 1930/40-tal, funkis, två ljuspunkter, höjd ca 33 cm

Slitage, fläcakr, klippt el

894064

2021-03-25