Ernst Norlind etsning

Ernst Norlind etsning
Ernst Norlind etsning
Ernst Norlind etsning
Ernst Norlind etsning

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

ERNST NORLIND (1877-1952): "Barsebäcksvy" (påskrift a tergo), akvatint och etsning, signerad E. Nordlind, bildmått ca 17,5x12, bladmått 32x25 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

gulnad, oramad, i passepartout

894076

2021-03-27