Sture Wikström

Sture Wikström
Sture Wikström
Sture Wikström
Sture Wikström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STURE WIKSTRÖM (1921-1993): komposition, akvarell på pannå, signerad, bildmått 18x35 cm

Ej examinerad ur ram

894080

2021-03-23