Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STURE WIKSTRÖM (1921-1993): komposition, akvarell på pannå, signerad, bildmått 18x35 cm
Ej examinerad ur ram
894080
2021-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här