Sture Wikström
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
STURE WIKSTRÖM (1921-1993): komposition, akvarell på pannå, signerad, bildmått 18x35 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
894080
Päivämäärä:
2021-03-23