Sture Wikström

Sture Wikström
Sture Wikström
Sture Wikström
Sture Wikström

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

STURE WIKSTRÖM (1921-1993): komposition, akvarell på pannå, signerad, bildmått 18x35 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

894080

Päivämäärä:

2021-03-23