Uppläggningsfat nysilver

Uppläggningsfat nysilver
Uppläggningsfat nysilver
Uppläggningsfat nysilver
Uppläggningsfat nysilver
Uppläggningsfat nysilver
Uppläggningsfat nysilver
Uppläggningsfat nysilver
Uppläggningsfat nysilver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, 10 dlr, nysilver, bestående av 1 skålfat: diameter 24 cm, 2 ovala fat: längd 46-48 cm, 2 mindre ovala fat, längd 24 cm, 5 runda fat: diameter 21-40 cm

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Bruksslitage, repor

894086

2021-03-23