Willie Weberg oljemålning

Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning
Willie Weberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

WILLIE WEBERG (1910-1995) Porträtt av kvinna, signerad, olja på duk, ca 59x44 cm

Krackelyr

894092

2021-03-28