Oljemålning Ellen Trotzig

Oljemålning Ellen Trotzig
Oljemålning Ellen Trotzig
Oljemålning Ellen Trotzig
Oljemålning Ellen Trotzig
Oljemålning Ellen Trotzig
Oljemålning Ellen Trotzig
Oljemålning Ellen Trotzig
Oljemålning Ellen Trotzig
Oljemålning Ellen Trotzig
Oljemålning Ellen Trotzig

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ELLEN TROTZIG (1878-1949): "Tjörndalen, Lund", signerad Ellen Trotzig, daterad 44, olja på duk, ca 50x50 cm

894098

2021-03-25