Ljuslampetter Mjölby intarsia

Ljuslampetter Mjölby intarsia
Ljuslampetter Mjölby intarsia
Ljuslampetter Mjölby intarsia
Ljuslampetter Mjölby intarsia
Ljuslampetter Mjölby intarsia
Ljuslampetter Mjölby intarsia

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER EKMAN, lampetter, 1 par, för 2 ljus vardera, Birger Ekman, Mjölby, intarsia, ena signerad och daterad 1940, höjd 27x24 cm

894112

2021-03-23